Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Atsarginis modulinis uždengimas, 3 eilių, Volta
| Ilgis (mm) | 31 |
| Plotis (mm) | 279 |
| Aukštis (mm) | 568 |
| Aukštis | 568 mm |
| Plotis | 279 mm |
| Gylis | 31 mm |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Vyrinis | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 590 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.427 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.42 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 33 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 510 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 38.86 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1500 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 65.293 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
