Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Atsarginis modulinis uždengimas, 4 eilių, Volta
| Ilgis (mm) | 31 |
| Plotis (mm) | 279 |
| Aukštis (mm) | 693 |
| Aukštis | 693 mm |
| Plotis | 279 mm |
| Gylis | 31 mm |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Vyrinis | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 710 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.506 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 645 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 295 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.52 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 80 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1095 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
