Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Automatinis jungiklis variklių apsaugai, 1,0-1,6A
| Ilgis (mm) | 76 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 1 A |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 1.6 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 19.8 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 29.8 A |
| Su termine apsauga | Taip |
| Jautrus faziniams gedimams | Taip |
| Išjungimo metodas | Termomagnētiskais |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Nominali srovė Iu | 1.6 A |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 230 V | 0.25 kW |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| Galios nuostolis | 5.36 W |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Kontrolinio elemento tipas | Pagrieziena poga |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Su integruotu papildomu jungikliu | Ne |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | Ne |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, AC | 150 kA |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Aukštis | 140 mm |
| Plotis | 45 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.302 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.26 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 13.265 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1086 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 341.36 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |