Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Srovėlaidis, 3P, 4 autom. variklių apsaugai
| Ilgis (mm) | 23 |
| Plotis (mm) | 9.6 |
| Aukštis (mm) | 8 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Polių skaičius | 3 |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 4 |
| Dalies matmenys | 17.8 mm |
| Skerspjūvis | 10 mm² |
| Ilgis | 176 mm |
| Galima supjaustyti pagal dydį | Taip |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 10 |
| Nominali srovė Iu | 63 A |
| Izoliuotas | Taip |
| Nominali įtampa Ue | 4.5 kV |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 400 V |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Ne |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 96 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.085 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.94 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
