Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė FCC, RJ45, Berker K5, nerūdijantis plienas
| Plotis (mm) | 70.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Centrālā vāka plāksne |
| Panaudojimas | AAE/IAE (ISDN) |
| Atraminis žiedas | Ne |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Išvesties kryptis | Slīpi |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Metāls |
| Medžiagos kokybė | Nerūsējošais tērauds |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Cits |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Nerūsējošais tērauds |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Su magistralėmis / sankabomis | Ne |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Įrenginio plotis | 70.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Įrenginio gylis | 16.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 12 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.001 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.315 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 16000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
