Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WDF41076 Kompiuterinis lizdas, FCC RJ45 FTP 6 kat. Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montuojamas prie paviršiaus | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Kanalo instaliacija | Taip |
| Grindų dėžė / montuojama po grindimis | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvēšana |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Jungties tipas | RJ45 8(8) |
| Su magistralėmis / sankabomis | Taip |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Kategorija | Cits |
| Jungties tipas | LSA |
| Uždengtos jungtys | Taip |
| Uždengti korpusai | Taip |
| Atskira įžeminimo jungtis | Ne |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Tinkamas dizainas | Taip |
| Atskiras įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Uždengiamos jungties montavimo metodas | Skrūve |
| Išvesties kryptis | Slīpi |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su gnybto rezistoriumi | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Mechaninis kodavimas | Ne |
| Spalvos koduotė | Taip |
| Įrenginio plotis | 70.4 mm |
| Įrenginio aukštis | 70.4 mm |
| Įrenginio gylis | 45 mm |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.13 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.435 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 120 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 19.44 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
