Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė rotaciniam dimerio mechanizmui, Berker K5, nerūdijantis plienas
| Plotis (mm) | 70.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Modelis | Pagrieziena poga |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Dimmeris |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Medžiaga | Metāls |
| Medžiagos kokybė | Nerūsējošais tērauds |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Nerūsējošais tērauds |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Plotis | 71 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 16 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 74 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.001 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 177 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 77 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.431 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 12000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |