Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Sukamas dimeris, 1-10 V, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 40 |
| Nustatyta srovė | 6 A |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | Taip |
| Tamsos DALI | Ne |
| DSI reguliavimas | Ne |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | Ne |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | Ne |
| Specifiškas tamsus gamintojas | Ne |
| Veikimo metodas | Pagrieziena/spiedpoga |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Šviesos vertės atmintis | Ne |
| Naudotinas su mygtuku | Ne |
| Naudotinas su judesio davikliu | Ne |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | Ne |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | Ne |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Taip |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 50 mm |
| Permatomas | Ne |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 67 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.085 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 435 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 430 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.995 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1650 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 166.92 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |