Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė rotaciniam dimerio mechanizmui Berker S1/B3/B7, balta matinė
| Modelis | Cits |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Cits |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Plotis | 56 mm |
| Aukštis | 56 mm |
| Gylis | 16.3 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 200 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 227 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 6400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
