Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dangtelis galinis kanalui LF30x30, baltas RAL9010
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 30 |
| Aukštis (mm) | 22 |
| Aukštis | 30 mm |
| Plotis | 30 mm |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 22 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.006 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.007 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 71.08 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
