Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dangtelis su pasukama rankena Berker R.Classic, juoda/nerūdijantis plienas
| Ilgis (mm) | 24.4 |
| Plotis (mm) | 80.7 |
| Aukštis (mm) | 80.7 |
| Modelis | Pārslēgt |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Stiprinājums/skrūvju stiprinājums |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Nerūsējošais tērauds |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Plotis | 81.4 mm |
| Aukštis | 81.4 mm |
| Gylis | 29 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.157 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.157 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
