Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pasukamas mygtukinis jungiklis, 2-jų grupių, Berker Serie 1930/Glass/R.Classic
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Veikimo metodas | Cits |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu un skrūvi |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 42 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.085 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 32 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |