Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WTW1000WBG Centrinė plokštė su rankėnele, Berker Serie 1930 , balta blizgi
| Svoris (neto) | 0.038 |
| ETIM klasė | EC000011 Vadības elements/pārsega plāksne sadzīves komutācijas ierīcēm |
| Modelis | Pārslēgt |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Plotis | 49.9 mm |
| Aukštis | 49.9 mm |
| Gylis | 27.8 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.049 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.049 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
