Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WDA2535W LED modulis rotaciniam jungikliui 230V su N
| Svoris (neto) | 0.036 |
| ETIM klasė | EC000199 Apgaismojuma ieliktnis sadzīves komutācijas ierīcēm |
| Taikymas | Slēdzis/spiedpoga |
| Lempa | Gaismas diode |
| Su lempa | Taip |
| Lempos spalva | Balts |
| Lempos laikiklis | Cits |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali srovė | 0.17 A |
| Nominalus elektros sunaudojimas | 1.7 mA |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 37 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.03 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 37 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.049 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
