Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WDA2536W LED modulis sukamajam jungikliui 230V be N
| Svoris (neto) | 0.016 |
| ETIM klasė | EC000199 Apgaismojuma ieliktnis sadzīves komutācijas ierīcēm |
| Su lempa | Taip |
| Lempos spalva | Balts |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali srovė | 0.0004 A |
| Nominalus elektros sunaudojimas | 0.4 mA |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 37 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.029 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 37 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.029 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
