Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Durys skydeliui su apvadiniu rėmeliu, 1 eilė, Volta, RAL9010
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 365.5 |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 356.5 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.361 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 362 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 44 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.34 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 72 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 825 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
