Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Durys su apdailos rėmu, Volta, 2 eilės, nerūdijantis plienas
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 505.5 |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 505.5 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 520 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.801 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 43 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.75 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 750 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
