Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
Durys su apdailos rėmu, Volta, 5 eil. RAL7016, antracito spalva
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 880 |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 880 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 900 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.955 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 36 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
