Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Durys su apdailos rėmu, Volta, 5 eilės, nerūdijantis plienas
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 880 |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Įstiklintų durų versija | Ne |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 880 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Medžiaga | Nerūsējošais tērauds |
| Paviršiaus tipas | Neapstrādāts |
| Spalva | Pelēks |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 32 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 882 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.85 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
