Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dviejų sekcijų kanalas, 16×30 mm, ilgis 2,1 m, ATA/ATA, baltas
| Aukštis | 16 mm |
| Plotis | 32 mm |
| Ilgis | 2100 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 420 mm² |
| Be halogeno | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Permatomas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Taip |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Pristatoma su ritiniu | Ne |
| Išankstinis štampavimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2110 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 188 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 10.25 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2130 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 570.88 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |