Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvivietis rėmelis p/t instaliacijai montuoti,V,IP55, Berker, pilkas matinis
| Ilgis (mm) | 23 |
| Plotis (mm) | 83 |
| Aukštis (mm) | 154 |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Montavimo kryptis | Vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 1 |
| Vertikalių elementų skaičius | 2 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Tvirtinimo tipas | Stiprinājums/skrūvju stiprinājums |
| Plotis | 80.5 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Gylis | 9.9 mm |
| Suprojektuotas plotas | 71 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 71 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 154 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 38 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.086 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.415 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1665 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 161.195 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
