Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Potinkinis perjungiklis, 2-jų klavišų, IP55, Berker, pilkas matinis
| Svoris (neto) | 0.068 |
| ETIM klasė | EC001590 Instalācijas slēdzis |
| Laidyno sistema | Maiņmaiņas/maiņstrāvas slēdzis |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar adaptera plāksni |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | Ne |
| Svirtelių skaičius | 2 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Zils |
| RAL numeris (gretimas) | 7011 |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Nē |
| Apšvietimas | Nē |
| Apšvietimo funkcija | Cits |
| Apšvietimo tipas | Cits |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Iespiežamā skava |
| Šildymo jungiklis | Ne |
| Plovimo mašinos jungiklis | Ne |
| Įrenginio plotis | 70 mm |
| Įrenginio aukštis | 70 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Suprojektuotas gylis | 12 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Atitinka JK statybos taisyklių M dalį | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 42 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.079 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 228 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 174 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 87 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.774 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 277.742 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |