Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Elektros tinklo kontrolės relė 1P+N/3P+N
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 87 |
| Elektrinės jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Su nuimamais gnybtais | Ne |
| 1 įtampos matavimo diapazonas | 161 V |
| 1 įtampos matavimo diapazonas | 299 V |
| 2 įtampos matavimo diapazonas | 230 V |
| 2 įtampos matavimo diapazonas | 400 V |
| Įtampos matavimo diapazono tipas | Maiņstrāvas |
| Įtampos atsakomoji vertė | 161 V |
| Įtampos atsakomoji vertė | 161 V |
| Galima vienfazio per maža įtampa | Taip |
| Galima trifazio per maža įtampa | Taip |
| Galima vienfazio per didelė įtampa | Ne |
| Galima trifazio per didelė įtampa | Ne |
| Galima vienfazio histerezė | Ne |
| Galima trifazio histerezė | Ne |
| Su DC per mažos įtampos funkcija | Ne |
| Su DC per didelės įtampos funkcija | Ne |
| Su DC įtampos histerezės funkcija | Ne |
| Maks. reguliuojamas regresinės delsos laikas | 0.2 s |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 0.2 s |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 2 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 87 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 78.5 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.163 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 78.5 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.163 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.52 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 960 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 391.2 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |