Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
FL30Z šildymo elementas 30W, 230V, AC/DC
| Ilgis (mm) | 48.75 |
| Plotis (mm) | 28 |
| Aukštis (mm) | 40 |
| Nominali galia | 30 W |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 546 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |