Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš lakštinio plieno, be mont. pl., 950x600x250 mm, IP65, Orion Plus
| Ilgis (mm) | 250 |
| Plotis (mm) | 600 |
| Aukštis (mm) | 950 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Vāks |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 950 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Suprojektuotas gylis | 250 mm |
| Vidinis gylis | 250 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 2 mm |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 156 |
| Eilučių skaičius | 6 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 26 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Saugos klasė | I |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 628 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 24.03 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 995 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 630 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 282 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1160 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
