Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įdėklas skydui, 950×600 mm, 6×26 mod., System +C
| Ilgis (mm) | 950 |
| Plotis (mm) | 650 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Aukštis | 950 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 120 mm |
| DIN bėgių skaičius | 6 |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 156 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.075 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 938 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 8.677 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 30 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1250 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
