Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas Orion Plus su skaidriomis durimis 950x600x300 mm, IP65, be mont. pl.
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 600 |
| Aukštis (mm) | 950 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 950 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Suprojektuotas gylis | 300 mm |
| Vidinis gylis | 295 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1.2 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 21.5 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 156 |
| Eilučių skaičius | 6 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 26 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Taip |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | I |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 25.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 630 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 1000 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 25.5 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1150 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
