Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinė plokštelė, LF 40×60/61 mm, standartinė balta, RAL9010
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 40 |
| Aukštis (mm) | 60 |
| Aukštis | 40 mm |
| Plotis | 57 mm |
| Modelis | Pa kreisi/pa labi |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Pieķerties |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 90 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.014 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 50 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.91 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 970 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 90.52 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
