Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis, 60×110 mm, RAL9010
| Ilgis (mm) | 17 |
| Plotis (mm) | 120 |
| Aukštis (mm) | 62 |
| Aukštis | 60 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Modelis | Pa kreisi/pa labi |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Pieķerties |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 90 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 17 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.03 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.045 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.49 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 166.12 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
