Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis, kanalui 70×100 mm
| Ilgis (mm) | 25 |
| Plotis (mm) | 70 |
| Aukštis (mm) | 100 |
| Plotis | 100 mm |
| Gylis | 70 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Tinka | Pa kreisi/pa labi |
| Bendras gaubtas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvējams |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Mitrs lakots |
| Spalva | Alumīnijs |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -30 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 90 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.19 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.992 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3840 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
