Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis kanalui LF15x15, šviesiai pilkas RAL7035
| Ilgis (mm) | 17 |
| Plotis (mm) | 18 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 15 mm |
| Plotis | 15 mm |
| Modelis | Pa kreisi/pa labi |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Pieķerties |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.008 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.211 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 9600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 45.256 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
