Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis kanalui LF40x40, baltas RAL9010
| Ilgis (mm) | 40 |
| Plotis (mm) | 40 |
| Aukštis (mm) | 25 |
| Aukštis | 40 mm |
| Plotis | 40 mm |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.011 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.012 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 125 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.626 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 64.024 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
