Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis PVC, 15×15 mm, 10 vnt., juodas RAL9011
| Ilgis (mm) | 18 |
| Plotis (mm) | 16 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 15 mm |
| Plotis | 15 mm |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| RAL numeris | 9011 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.017 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.017 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.125 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 97 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
