Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galinis dangtelis PVC kanalui BR 85×170, RAL9010
| Ilgis (mm) | 0.001 |
| Plotis (mm) | 0.001 |
| Aukštis (mm) | 0.001 |
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Tinka | Pa kreisi/pa labi |
| Bendras gaubtas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvējams |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 35 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.083 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 35 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.103 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1680 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 173.944 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
