Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 16mm² G/Ž, įžeminimui, DIN mont.
| Ilgis (mm) | 58 |
| Plotis (mm) | 51.5 |
| Aukštis (mm) | 12 |
| Galima PEN funkcija | Ne |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 58 mm |
| Aukštis | 51.5 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.135 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
