Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 2,5²/1xF.through L/N+peilinis-disc./1x įžeminimo
| Ilgis (mm) | 95 |
| Plotis (mm) | 51.2 |
| Aukštis (mm) | 5 |
| Nominali srovė In | 20 A |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 5 mm |
| Aukštis | 51.2 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Bazinė spalva | Pelēks |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.985 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
