Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 35mm² G/Ž, įžeminimui, DIN mont.
| Ilgis (mm) | 58 |
| Plotis (mm) | 51.5 |
| Aukštis (mm) | 16 |
| Galima PEN funkcija | Ne |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 54 mm |
| Aukštis | 51.5 mm |
| Gylis | 16 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 67 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.62 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
