Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 4² / 2xF-through L
| Ilgis (mm) | 90 |
| Plotis (mm) | 51.5 |
| Aukštis (mm) | 6 |
| Nominali srovė In | 26 A |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 90 mm |
| Aukštis | 51.5 mm |
| Gylis | 6 mm |
| Bazinė spalva | Pelēks |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 157 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.86 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
