Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 4mm², 800V/24A, DIN mont., mėlynas
| Ilgis (mm) | 44.5 |
| Plotis (mm) | 48.5 |
| Aukštis (mm) | 6 |
| Nominali srovė In | 32 A |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 44.5 mm |
| Aukštis | 48.5 mm |
| Gylis | 6 mm |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | Ne |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Iš vidaus sujungtos pakopos | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.91 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
