Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 4mm², 800V/32A, DIN mont., pilkas
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 7 |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 0.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 6 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 0.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 4 mm² |
| Nominali srovė In | 32 A |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Lygių skaičius | 1 |
| Gnybtų padėčių viename lygyje skaičius | 2 |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | V0 |
| Plotis | 44.5 mm |
| Aukštis | 48.5 mm |
| Gylis | 6 mm |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | Ne |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Iš vidaus sujungtos pakopos | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 127 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.9 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
