Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas 4mm² G/Ž, įžeminimui, DIN mont.
| Ilgis (mm) | 51 |
| Plotis (mm) | 48.5 |
| Aukštis (mm) | 6 |
| Galima PEN funkcija | Ne |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Montavimo metodas | Cits |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 51 mm |
| Aukštis | 48.5 mm |
| Gylis | 6 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Spalva | Zaļa/dzeltena |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 57 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.14 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
