Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas, 800V/24A, 2,5²-nulis, 2 apkabų poz.
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 40 |
| Aukštis (mm) | 7 |
| Nominali srovė In | 24 A |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 47.1 mm |
| Aukštis | 38.1 mm |
| Gylis | 5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 107 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 330 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
