Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas įžeminimui, 70 mm², G/Ž, DIN montavimas
| Ilgis (mm) | 75 |
| Plotis (mm) | 81 |
| Aukštis (mm) | 24 |
| Galima PEN funkcija | Ne |
| 1 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Montavimo metodas | Cits |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastisks |
| Plotis | 75.2 mm |
| Aukštis | 81.2 mm |
| Gylis | 24 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Spalva | Zaļa/dzeltena |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.82 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
