Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Greito prijungimo gnybtynas, N (5 x 1,5 – 4 mm²), Volta
| Ilgis (mm) | 185 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 165 |
| Gręžimo skylės centrinis atstumas | 5 mm |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | Ne |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 25 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 25 mm² |
| Nominali srovė In | 63 A |
| 1 elektros jungties tipas | Spraudņa savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Spraudņa savienojums |
| Polių skaičius | 1 |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 5 |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Cits |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -25 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 40 °C |
| Plotis | 27 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.128 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.132 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 25 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.8 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 11520 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 114.2 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
