Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas skydelis montavimui į gipskartonio sieną, IP30, 2×12, Volta
| Ilgis (mm) | 94.5 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 505 |
| Montavimo metodas | Doba siena |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Suprojektuotas gylis | 89 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 470 mm |
| Suprojektuotas plotas | 314 mm |
| Vidinis gylis | 91.5 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Aukštis | 505.5 mm |
| Plotis | 348 mm |
| Gylis | 98 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 520 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.556 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 50 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1175 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
