Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas skydelis su plastikinėmis durimis, 5 eilių, IP30, Volta Multimedia
| Ilgis (mm) | 94.5 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 880 |
| Eilučių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Suprojektuotas gylis | 90 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 865 mm |
| Suprojektuotas plotas | 335 mm |
| Vidinis gylis | 91.5 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Ne |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Atsparus UV spinduliams | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 880.5 mm |
| Plotis | 348 mm |
| Gylis | 94.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 890 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 5.336 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 29 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1175 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
