Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas šviesos jutiklis, skirtas EEN relėms, IP55
| Ilgis (mm) | 101 |
| Plotis (mm) | 24 |
| Aukštis (mm) | 24 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Gylis | 90 mm |
| Diametras | 20 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.066 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.064 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 216 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.31 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1014 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 128.44 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |