Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Daugiafunkcinis laikrodinis jungiklis, programuojamas, 4 k.,16A, 250V,AC1,4 mod.
| Ilgis (mm) | 61.6 |
| Plotis (mm) | 71.6 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Kanalų skaičius | 4 |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 50 Hz |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 60 Hz |
| Autonomiškumas valandomis | 87600 |
| Autonomiškumas metais | 10 |
| Tikslumas per dieną | 0.25 s |
| Tekstinės gairės ekrane | Ne |
| Išorinis programavimas | Taip |
| Įskaitant atmintinės kortelę | Ne |
| 60 min. programa | Taip |
| 24 h programa | Taip |
| Savaitinė programa | Taip |
| Metinė programa | Taip |
| Atostogų programa | Ne |
| Impulsinė programa | Taip |
| Ciklo programa | Taip |
| Astrologinė programa | Taip |
| Atsitiktinė programa | Ne |
| Valandų skaitiklis | Ne |
| Sinchronizuojamas su maitinimo tinklu | Taip |
| Valdomas su kvarcu | Taip |
| Valdomas radijo bangomis | Ne |
| Valdomas radijo bangomis (DCF77) | Ne |
| GPS (globali vietos nustatymo sistema) | Ne |
| Kontakto tipas | Pārslēgšanas kontakts (NO/NC) |
| Kontaktų skaičius | 4 |
| 1 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| 2 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas | Taip |
| Rankinė operacija | Taip |
| Išorinė paspaudžiamo mygtuko įvestis | Taip |
| Perjungimo išankstinis parinkimas | Taip |
| Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC | 16 A |
| Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 61.6 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.305 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.305 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 24 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.7 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 207.8 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 3 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |