Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis šviesos jutiklis virštinkinis, IP55, skirtas EEN relėms
| Ilgis (mm) | 48 |
| Plotis (mm) | 41.3 |
| Aukštis (mm) | 131.4 |
| Plotis | 48 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Gylis | 41.3 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 89 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 32 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 48 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.113 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 21 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 153 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 97 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 72 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.114 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 21 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 2.679 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 87.296 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |