Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Jungtis T formos kanalui BR 85×170 mm, baltas RAL9010
| Ilgis (mm) | 0.001 |
| Plotis (mm) | 0.001 |
| Aukštis (mm) | 0.001 |
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Gaubto plotis 1 | 120 mm |
| Simetrinis | Taip |
| Modelis | Bāzes vienība |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Su kanalo sujungimu | Ne |
| Montavimo perforacija apačioje | Taip |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 9 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 9 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 440 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.1 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 108 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 110.2 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
